O MNIE - Fotografia Ślubna • Oscar Niciak fotograf ślubny | Fotograf Gorzów Wlkp.

Poznaj mnie

oscar niciak Mam na imię Oscar,  mieszkam koło Gorzowa Wielkopolskiego. Lubię dobrą, mocną i wyrazistą w smaku kawę, piwa kraftowe a w szczególności RIS-a i jestem specjalistą w oglądaniu seriali. Najważniejszą wartością jest dla mnie rodzina, a moja wspaniała żona wraz z naszymi córeczkami jest dla mnie największą inspiracją, moim największym krytykiem i największym wsparciem. To one sprawiają, że chodzę z głową w chmurach, ale też potrafią sprowadzić mnie na ziemię. Kocham to, co robię, bo bycie fotografem ślubnym jest najlepszą pracą na świecie. Możliwość przebywania wśród tylu szczęśliwych ludzi gdzie jest tak wiele szczerych, nieskrywanych emocji jest tym, co mnie napędza do działania. W mojej fotografii nie ma miejsca na pobieżność i rutynę. Bardzo mocno angażuje się w to, co robię i wieżę, że jestem szczery w tym, jak to robię. Do każdego ślubu podchodzę indywidualnie, bo może i schemat dnia jest zbliżony, to ja koncentrując się na emocjach, nastroju, związku między ludźmi. Chcę, aby portrety były częścią historii, więc zachęcam każdą parę do bycia sobą i działania dokładnie tak, jak czują. Moim zdaniem, tylko takie szczere zdjęcia mogą przywrócić najlepsze wspomnienia za 10,20 lub 30 lat.

 

Kilka słów o mnie
Jestem profesjonalnym fotografem, biegaczem długo dystansowym i miłośnikiem dobrego jedzenia (dla tego jestem biegaczem!).
Jako tata dwóch córek myślę, że jestem już mistrzem podzielności uwagi i
cierpliwości co z powodzeniem wykorzystuję w fotografii.

Dlaczego ja?
Gdybym miał opisać mój styl / wizję w 3 słowach, byłby to:
dokumentalny, kreatywny i emocjonalny.
Podchodzę do ślubu jak do historii… z narracją — to znaczy, że dokumentuję momenty, które składają się na opowieść o najważniejszym dniu twojego życia. 

Poznaj moje motta
Szalone, intymne i zabawne chwile.
Zdjęcia, które przetrwają wieczność.
Przygoda, o której tylko marzyliście. 

Uważasz, że jestem odpowiednią osobą, która opowie historię waszego ślubu?
Chcesz uzyskać więcej informacji? Po prostu wyślij mi wiadomość. 🙂