Fotograf Gorzów | Sesja narzeczeńska | Fotografia Ślubna

O&S | Sesja narzeczeńska | Gorzów Wlkp.

Fotograf Gorzów

Zanim stanęli na ślubnym kobiercu…

Zanim stanęli na ślubnym kobiercu, Ola i Sławek postanowili zatrzymać na zawsze ostatnie chwile swojego narzeczeństwa. Już pewni swojego wyboru, na tydzień przed ślubem (na którym również miałem zaszczyt pojawić się jako fotograf), zwrócili się do mnie z prośbą o sesję zdjęciową w jakimś wyjątkowym miejscu. Od razu wiedziałem – fotograf z Gorzowa Wlkp. koniecznie musi zabrać zakochanych na spacer po rozlewiskach Warty, gdzie nie zabraknie widoków i pomysłów na jedyne w swoim rodzaju ujęcia.

 Zrób głośniej i włącz ▶ PLAY Nie będziesz się nudzić! ❤❤❤

Już na samym początku udało się nam znaleźć nić porozumienia. Luźna atmosfera wspólnej wyprawy otworzyła Olę i Sławka, obiektyw wcale ich nie peszył, przeciwnie, zachowywali się bardzo naturalnie i chętnie brali udział w kolejnych aranżacjach. Swój udział w tym miał również trzeci bohater fotografii – oszałamiająco piękna przyroda. Wszystkich nas zachwyciło czerwcowe popołudnie i wieczór z zachodem słońca jak na zamówienie, niesamowite łąki z wysoką trawą i wszystkie te odgłosy, których – niezmiernie żałuję – nie mogłem uchwycić na moich zdjęciach. Na szczęście sporo z tej magicznej aury udało się zatrzymać w pełnych zachwytu spojrzeniach narzeczonych.

Długi spacer, uroki natury i pełnia uczuć – dla fotografa nie ma lepszego zestawu na sesję narzeczeńską dwojgu zakochanych ludzi. Oli i Sławkowi wspólne chwile, spędzone nad rzeką na tydzień przed najważniejszym wydarzeniem ich wspólnego życia, bardzo się spodobały. Do tego stopnia, że zupełnie nie zwracali uwagi na plagę komarów, które o tej porze roku nad wodą oczywiście porządnie dawały się nam we znaki. Jednak te dokuczliwe stworzenia nie były w stanie popsuć nastroju sesji narzeczeńskiej i dobrego humoru, który nie opuszczał nas do samego końca. W końcu stare przysłowie głosi “Do wesela się zagoi” – ślady po ugryzieniach komarów zniknęły po kilku dniach, za to piękne zdjęcia, które pozwolą przez całą wspólną drogę życia wspominać niezwykły czas narzeczeństwa, na zawsze znajdą swoje miejsce w rodzinnym albumie.

COMMENTS
YOUR COMMENT

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT