Patrycja & Mateusz - Fotografia Ślubna • Oscar Niciak fotograf ślubny | Fotograf Gorzów Wlkp.

Patrycja & Mateusz

WITAJCIE!


Dziękuję za zaufanie raz jeszcze.

Jeszcze raz dziękuję, że mogłem uczestniczyć w Waszym wielkim dniu!
Spędziłem z Wami niesamowicie czas fotografując Was dwoje!
Zdjęcia z Waszego wspaniałego ślubu są juz gotowe!
Przed Wami slideshow i główna galeria.
Miłego oglądania!Wspaniałe chwile zatrzymane dla Was.

Jak wiecie podstawą mojej pracy jest autentyczność oraz przygoda, dlatego interesują mnie tylko prawdziwe chwile, uśmiechy i szczere emocje. Teraz czas przywołać Wasz wspomnienia. Spójrzcie na swoje zdjęcia, przypomnijcie sobie dokładnie co czuliście w dniu ślubu, emocje, znajomi, rodzina… i Wy!


Muzyka, zdjęcia, emocje… Wasz slideshow


Reportaż Ślubny na moim blogu

Uwielbiam poznawać nowych ludzi i cieszę się, że mogłem wyróżnić Waszą historię na moim blogu. Znajdziecie tam selekcję moich ulubionych zdjęć z Waszego wielkiego dnia. Będzie mi niezmiernie miło jak podzielicie się tym blogiem z Waszymi znajomymi oraz gośćmi ze ślubu. Zapraszam!


Pełna galeria… tak było na Waszym weselu!

Każda para zasługuje na ich prawdziwie magiczny ślub. Moi drodzy, czas abyście mogli spojrzeć na jeden z największych dni w swoim życiu i na nowo przeżywać każdy moment. Przed Wami główna galeria zdjęć.

Galerie doskonale przegląda się na telefonie, możecie pobierać i udostępniać zdjęcia
Hasło do galerii: pm2906
Hasło do pobierania: 1721


To jeszcze nie koniec…

Jeżeli uwielbiacie swoje zdjęcia, warto zadbać o nie. Możliwość prezentacji zdjęć w tradycyjnych albumach nie jest reliktem przeszłości. Mój ekskluzywny album fotograficzny na Waszej półce to zupełnie coś innego, niż bogata kolekcja zdjęć w internetowej galerii. Pamiętacie, gdy zdjęcia rodzinne oglądało się siedząc na kanapie z wielkim albumem w dłoniach. Mam pomysł na Wasz album, co więcej, dzięki dzisiejszej technologii druku, docenią go kolejne pokolenia i znowu cała rodzina będzie wspólnie wracać do Waszych zdjęć i przeżywać ponownie chwile szczęścia i cudownych emocji przy każdej okazji, kiedy spotkacie się.

Wydrukowane wspomnienia

520zł

Ponadczasowy album z Waszego ślubu będzie zawierał 80 wybranych przez Was fotografii. Album fotograficzny zaprojektowany ręcznie dla Was, oprawiony w tkaninę, którą sami wybierzecie i wydrukowany na najwyższej jakości papierze. A papier to dotyk, którego nie zastąpi monitor. To również emocje…


Sesja Plenerowa

Wasza sesja jest tak naprawdę celebracją Waszej miłości i życia razem. To szansa na uchwycenie momentów, które opowiadają Waszą historię, indywidualność i pokazują miłość, którą dzielicie.

Sesja przebiega w luźnej, koleżeńskiej atmosferze, ale efektem są stylowe zdjęcia. Chcę, abyście w trakcie naszego spotkania się zrelaksowali, dobrze się bawili i mogli być sobą! Dzięki temu rezultatem są zdjęcia pokazujące szczere i niewymuszone emocje.

Ze mną nie tylko otrzymacie niesamowite zdjęcia. Otrzymacie szalone i zabawne chwile, które uwiecznimy na zdjęciach, do których z uśmiechem będziecie wracać przez lata!

Kilka słów od Was

COMMENTS
YOUR COMMENT

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

next one

Wesele – Rezydencja Nad Jeziorem Pestkownica