Wesele - Rezydencja Nad Jeziorem Pestkownica - Fotografia Ślubna • Oscar Niciak fotograf ślubny | Fotograf Gorzów Wlkp.

Wesele – Rezydencja Nad Jeziorem Pestkownica

Wesele – Rezydencja nad Jeziorem Pestkownica

Pełen wzruszeń, uśmiechów i prawdziwych uczuć — tak można by w skrócie opisać ślub Patrycja i Mateusza. Dzień rozpoczął się od intensywnych przygotowań w Rezydencja nad Jeziorem Pestkownica. Chociaż na początku zarówno parze młodej, jak i świadkom towarzyszył lekki stres, przyjazne rozmowy zamieniły go w pewność siebie i spokój. Zresztą wszystko było idealnie przemyślane i dopracowane w najdrobniejszym szczególe.

Patrycja i Mateusz zobaczyli się pierwszy raz tego wyjątkowego dnia już gotowi do ślubu. Spotkanie odbyło się w przepięknej scenerii — nad brzegiem jeziora Pestkowica. Poziom emocji sięgał zenitu a młodzi aż znieruchomieli z zachwytu. Mateusz nie mógł oderwać wzroku od Panny Młodej. Patrycja prezentowała się zjawiskowo- wybrana przez nią stylizacja była wyjątkowo kobieca i subtelna. Biel w ciepłym niewymuszonym odcieniu wraz z koronką tworzył romantyczną kreację. Patrycja zdecydowała się na delikatny makijaż, który podkreślał jej naturalną urodę oraz na wyszukane ozdoby. Pan Młody prezentował się równie dystyngowanie. Jego luksusowy i klasyczny garnitur uzupełniony był szykownymi dodatkami, które nadawały stylizacji niepowtarzalnego oraz indywidualnego charakteru.

Następnie Państwo młodzi wsiedli do przystrojonego i idealnie wystylizowanego samochodu, który pasował klimatem i estetyką do wesela oraz udali się w stronę Kościoła pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Mirosławcu. Ten wyjątkowy dzień nie byłby jednak kompletny bez błogosławieństwa rodziców. Tradycji stało się zadość i po drodze zatrzymaliśmy się w rodzinnym domu Patrycji. Na młodych czekał pięknie przyozdobiony balonami dom, miła dla ucha muzyka akordeonu oraz najbliżsi członkowie rodziny. Symboliczne oddanie córki i syna nie odbyło się bez łez wzruszenia. Atmosfera była intymna i podniosła, wprowadziła wszystkich w klimat mającej nastąpić ceremonii ślubnej.

Przysięga ślubna w klimatycznym Kościele była bardzo głębokim przeżyciem emocjonalnym. W obecności najbliższych Para Młoda została połączona na zawsze nierozerwalnym węzłem małżeńskim. Kościół w Mirosławcu zbudował wspaniałą dostojną atmosferę a łzy błyszczały w oczach wielu przybyłych. Wraz z końcem uroczystej mszy oraz ceremonii podniosły nastrój zaczął ustępować miejsca ochocie na zabawę i radości. Państwo młodzi zebrali życzenia i zaprosili wszystkich gości na zabawę weselną do Rezydencja nad Jeziorem – Pestkownica.

Wesele Rezydencja nad Jeziorem Pestkownica

Rezydencja nad Jeziorem Pestkownica to idealne miejsce na taką wyjątkową okazję. Przepiękne zaciszne miejsce otoczone zadbanym parkiem oraz jezioro zachwyciło wszystkich. Miejsce sprzyjało wesołym rozmowom oraz doskonalej zabawie. O dobrą muzykę dbał DJ King, a szalone tańce trwały aż do samego rana. Tego wieczora nikt się nie nudził a gościom z ust nie schodziły uśmiechy.

Przed zachodem słońca udało nam się jeszcze wybrać na fotograficzny spacer po malowniczej okolicy. Para mogła wtedy skupić się tylko na sobie — bez sztuczności, skrępowania i wymuszonej wytworności. Ogromna miłość, która promieniowała od zakochanych była idealnym tłem dla doskonałych zdjęć. Nie ma nic piękniejszego w pracy fotografa, niż uwiecznianie szczerych i prawdziwych emocji.

Tymczasem zrób głośniej i włącz ▶ PLAY Nie będziesz się nudzić! ❤❤❤


Miejsce: Rezydencja Nad Jeziorem – Pestkownica
Muzyka: Piotr Knapa
Suknia: Pretty Woman – model: Herms Bridal Zermatt
Fotograf: Oscar Niciak


YOUR COMMENT

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT